Nawigacja

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy „Das ist doch sehenswert” rozstrzygnięty!

  W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III gimnazjum oraz VII mieli okazję wziąć udział w IV edycji wojewódzkiego konkursu plastyczno-językowego: "Das ist doch sehenswert". Można było wybrać jedną z trzech kategorii: praca artystyczna, gra dydaktyczna lub prospekt/ulotka reklamująca wybrany obszar (papierowa lub w formie prezentacji). Wszyscy bardzo się starali, prace były zachwycające i pomysłowe, niemniej wśród zwycięzców na III miejscu znalazła się gra dydaktyczna pt. "Dach-Länder" wykonana przez Kasię i Monikę z klasy III g. Gratulacje! :) Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za udział oraz za pomysłowość i kreatywność. Wyniki konkursu można sprawdzić na stronie szkoły Podstawowej nr 48 im. gen. Józefa Hallera w Gdańsku, wasze gry, prace plastyczne oraz prospekty można obejrzeć w galerii a prospekty w postaci prezentacji multimedialnych można obejrzeć tu. Jedna prezentacja została wykonana na stronie prezi.com, do obejrzenia tutaj.

   

 • OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

  UWAGA!
   Rozkład zajęć i przerw śródlekcyjnych w dniu 11.05.2018 r. ulega zmianie z powodu ostrzeżeń meteorologicznych.
  Lekcje:
  5. lekcja – 11.40 – 12. 15
  6. lekcja – 12.20 – 12. 55
  7. lekcja – 13.00 – 13. 35

  W związku z powyższym ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusu odwożącego dzieci do domów. Powyższe zmiany proszę uwzględnić podczas odbierania dzieci z przystanków autobusowych.

 • Wywiadówka

        Zebranie rodziców organizowane przez szkołę w celu poinformowania ich o wynikach w nauce i zachowaniu się ich dzieci odbędzie się 16 maja 2018 r. w godzinach ustalonych indywidualnie z wychowawcą klasy. O godz. 16.00 odbędzie się prelekcja z zakresu profilaktyki uzależnień. Celem spotkania jest dostarczenie informacji o środkach psychoaktywnych oraz uwrażliwienie Rodziców na zagrożenie jakim są narkotyki, dopalacze i e-papierosy. Wykład poprowadzi pani mgr Kamila Rumińska-Tomczyk - pracownik Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytowie.

  Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców  na spotkanie.

   

 • XXII Konkurs Wiedzy o Kaszubach rozstrzygnięty

  21.04.2018

  XXII Konkurs Wiedzy o Kaszubach rozstrzygnięty. Laureaci odebrali nagrod.Wśród nich była Martyna Peplińska i Romina Molska.

  Konkurs Wiedzy o Kaszubach od 22 lat organizowany jest przez "Dziennik Bałtycki", przy współpracy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział Kartuzy i Zarządu Głównego ZKP. Konkurs odbywa się pod patronatem Jana Kleinszmidta, przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego.

  Uroczystość rozdania nagród odbyła się w tym roku w gościnnych progach Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach.

 • Technikum Leśne w Warcinie zaprasza absolwentów!

  13.03.2018

  W dniu 13.03.2018 r. naszą szkołę odwiedził gość, który reprezentował Technikum Leśne w Warcinie. W ramach doradztwa zawodowego pan spotkał się  z uczniami klas gimnazjalnych, by przybliżyć specyfikę nauki w szkole leśnej. Przedstawił też pokrótce możliwości dalszej ścieżki edukacji absolwenta technikum. Zdjęcie ze spotkania znajduje się w albumie. 

 • Szkoła Podstawowa w Nakli prowadzi nabór do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2018/2019.

  Harmonogram oraz  dokumenty niezbędne w procesie rekrutacyjnym możecie Państwo pobrać klikając w poniższy link

  https://spnakla.edupage.org/text11/?

   

   

   

 • Zaproszenie na spotkanie z pracownikami poradni PP

  Czy moje dziecko jest już gotowe pójść do klasy pierwszej? Jak Wspierać rozwój dziecka?

  Na te i inne pytania odpowiedzą panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytowie, podczas spotkania dotyczącego "Gotowości szkolonej dziecka"

  Rodziców zainteresowanych  w.w. tematyką sedecznie zapraszamy do szkoły 27 lutego 2018 r. na godz. 16.00

 • III Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

  27 marca 2018 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie odbędą się
  III Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Harmonogram organizacyjny Targów - na plakacie.

  III Powiatowe Targi Edukacji i Pracy - Obrazek 1

 • Rekolekcje wielkopostne

  Termin i harmonogram rekolekcji wielkopostnych:
  - od 22.02.2018 r do 23.02.2018 r.
  - nauki rekolekcyjne dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum o godz. 11.00

 • 05.01.2018 W przedświąteczną środę Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole wspólnie  z Przyjaciółmi z klas VII i III gimnazjum stworzyli niezwykle wzruszający i poruszający serca montaż słowno-muzyczny, który odbywał się w ogrodzie zimowym, traktujący o aniołach stróżach i przyjaciołach otaczających nas wokół - musimy tylko ich dostrzec .
 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • 01.01.2018 Uczniowie klas I-III naszej szkoły przeżyli wspaniałą grudniową przygodę, która, sądząc po komentarzach niejednemu nakreśliła zawodową ścieżkę. Otóż we środę 13 grudnia najmłodsi wraz  z wychowawczyniami wybrali się na wizytę do Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. 
 • Wywiadówka

  Wywiadówka - Obrazek 1

  Serdecznie zapraszam Rodziców na spotkanie z wychowawcami klas i innymi nauczycielami, które odbędzie sie 6 grudnia 2017 r. (w środę). Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jakie wyniki uzyskały Państwa dzieci z poszczególnych przedmiotów i zachowaniu.  Zostaną także przedstawione zagrożenia oceną niedostateczną z poszczególnych przedmiotów.

 • 08.11.2017

  Po raz kolejny najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej naszej szkoły obchodzili Europejski Dzień Zdrowego Żywienia, który przypada zawsze 8 listopada.  

 • 04.11.2017

  W sobotni poranek do naszej szkoły zawitał niecodzienny gość. Okazał się nim być pan Paweł Sela z Gowidlina, który jest garncarzem. 

 • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      Uczniowie naszej szkoły świetnie znają tabliczkę mnożenia! Do takiego wniosku doszły panie:  Renata Prądzińska, Karolina Janikowska i Dorota Wiatrowska, organizatorki Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który w piątek 29 września odbył się w szkole w Nakli. 
      Uczestnicy zabawy zostali przyporządkowani do 7-osobowych drużyn i rozpoczęli potyczki w grze matematyczno-sportowej, której nagrodą główną była ocena bardzo dobra z matematyki aż dla 3 grup!  Zawodnicy mogli się zmierzyć w kilku punktach kontrolnych o nazwach np. Piłkarz matematyk, Królowa skakanki, Memory, Gramy w klasy, Rzuty do tarczy. Wszyscy świetnie radzili sobie z odgadywaniem działań matematycznych dotyczących mnożenia, a także sportowych – strzelając do bramki, czy grając w klasy. 
    Nagrodą były też  odznaki Eksperta Tabliczki Mnożenia, które uczniowie otrzymali na koniec zabawy i dumnie nosili je na piersi do końca zajęć lekcyjnych.

  Renata Prądzińska

 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

         W środę 27 – 09 – 2017r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy obecni tego dnia uczniowie klas od IV podstawówki do III gimnazjum wzięli udział w głosowaniu na trzech wybranych przez siebie kandydatów. Jeden głos był nieważny, pozostałe zostały oddane w prawidłowy sposób. 

  W wyniku głosowania wyłoniony został Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018  w następującym składzie:

  przewodniczący – Maciej Głodowski (45 głosów)

  zastępca – Monika Breza (35 głosów)

  sekretarz – Maja Głodowska (19 głosów)

  członek – Karolina Hinz (17 głosów)

  członek – Krzysztof Glombin (13 głosów)

  członek – Katarzyna Polak (11 głosów)

  Gratulujemy wygranym i życzymy twórczej oraz owocnej pracy na rzecz szkoły i społeczności uczniowskiej.

 • Sprzątanie świata

  We wrześnu co roku ma miejsce akcja Sprzątanie świata – Polska. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: "Nie ma śmieci, są surowce". Uczniowie naszej szoły nie pozostali bierni wobec tak szlachetnej akcji i w miniony piątek możne było zobaczyć, jak z Nakli i jej okolic znikają śmieci pakowane przez naszą młodzież do czarnych worków. Fantastycznie, że dookoła zrobiło się choć trochę czyściej, jednak szkoda, że śmieci znajdują się w rowach, przy drogach, na chodnikach czy za przystankiem. Przecież to nie są miejsca na odpadki i zużyte przedmioty lub opakowania po słodyczach i napojach! Taka sytuacja źle świadczy o nas – mieszkańcach Nakli i okolic. Mamy takie marzenie, by któregoś roku powrócić z tej akcji z pustymi workami.

 • Zaproszenie na zebranie związane z organizacją nowego roku szkolnego

  Serdecznie zapraszam Rodziców na pierwsze w roku szkolnym 2017/2018 zebranie, które odbędzie się w środę 13 września  o godz. 16.00. Na zebraniach klasowych rodzice każdej klasy wybiorą rady oddziałowe, natomiast po spotkaniu ogólnym wybrani zostaną: Przewodniczący Rady Rodziców, Zastępca Przewodniczącego, Skarbnik i Sekretarz.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Nakli
  Szkoła Podstawowa w Nakli
  ul. Szkolna 6
  77-127 Nakla
 • 59 8231278

Galeria zdjęć