• Biblioteki Świata

• Biblioteka to miejsce specyficzne, pełne niespodzianek i nawet trochę magiczne. Na regałach mieszkają baśnie, legendy, opowiadania i opowieści pełne fantastycznych przygód i fantazji. Tu można spotkać swoich ulubionych bohaterów lub poznać zupełnie nowych i powędrować razem z nimi przez świat wykreowany przez autora książki.

Biblioteki to też wrota do innego świata, miejsce które pobudza wyobraźnię i inspiruje ludzi w każdym wieku. Na świecie spotkamy też biblioteki, które zachwycają nie tylko księgozbiorem, ale również wyglądem. Zapraszam do obejrzenia wybranych najpiękniejszych bibliotek świata i do samodzielnych poszukiwań innych podobnych miejsc.

Biblioteka w Brentwood, USA

Biblioteka w Cerritos, Kalifornia (USA)

Biblioteka w Southfield (USA)

Biblioteka w Camarillo, Kalifornia (USA)