• Witaj Pani Wiosno!

     • 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Tradycyjnie na szkolnym boisku odbyło się zorganizowane przez Samorząd Uczniowski wspólne spalenie Marzanny, które poprzedził pochód wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczniowie i uczennice przygotowali transparenty i ze śpiewem na ustach żegnali zimową pannę. Klasy 4-8 wykonały też  tematyczne gazetki,  a młodsi koledzy i koleżanki z klas 1-3 pracowali razem nad portretami Pani Wiosny. Prace można obejrzeć w szkolnej galerii. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za zaangażowanie i aktywny udział w powitaniu wiosny.     

     • REKRUTACJA DO ODDZIAŁOW PRZEDSZKOLNYCH

     • Ogłoszenie o rekrutacji 2022/2023

      Szanowni Rodzice!

      Zgodnie z Zarządzeniem Nr 16.2022 Wójta Gminy Parchowo z dn.27 stycznia 2022 r.  i hormonogramem rekrutacji do przedszkola podaję w załączniku do publicznej wiadomości listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

      Rodzice dzieci zawkalifikowanych powinni w terminie od 15.03.2022 do 22.03.2022 złożyć pisemne oświadcznie woli przyjęcia dziecka do przedszkola w Nakli. Oświadczenie można złożyć w sekretariacie lub przesłać e-mailem skan na adres: sekretariat.74@tlen.pl

      Lista kandydatów ostatecznie przyjetych i nieprzyjętych zostanie podana do dnia 31.03.2022 r.

       

     • Podziękowanie za udział w akcji "Pomoc Ukrainie"

     • Serdecznie dziękujemy za okazane serce ❤️ i udział w akcji "Pomoc Ukrainie". Dzięki zaangażowaniu uczniów, uczennic, przedszkolaków oraz rodziców zgromadziliśmy żywność, środki czystości, kosmetyki, materiały higieniczne i inne. Wszystkie zebrane rzeczy zostały posegregowane, spakowane i przekazane dalej, aby mogły czym prędzej dotrzeć do osób potrzebujących pomocy.  Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim Darczyńcom za pomoc! Raz jeszcze dziękujemy!