• REKRUTACJA DO ODDZIAŁOW PRZEDSZKOLNYCH

• Ogłoszenie o rekrutacji 2022/2023

Szanowni Rodzice !

Informujemy, że od dnia 15.02.2022 r. rozpoczynamy rekrutację na nowy rok szkolny 2022/2023.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej i złożyć do dnia 28.02.2022 r. do godz. 15.00

Rodzice dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola składają deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2022/2023 od dnia 01.02.2022 r. do dnia 15.02.2022 r.

Niezbędne wnioski, które należy wypełnić znajdują się w niżej zamieszczonym linku

• Pomoc Ukrainie

• Kochani!
            W obliczu tak wielkiej tragedii, jaka spotkała naszych wschodnich sąsiadów, Samorząd Uczniowski naszej szkoły apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o przyłączanie się do zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla przybywających z okupowanych terenów Ukrainy uchodźców.
            Potrzebne są: środki opatrunkowe, woda w małych butelkach, kosmetyki i chemia (mydła, szampony, podpaski, pasta do zębów i szczoteczki, pampersy, chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe), żywność długoterminowa (konserwy, kasze, mleko UHT, kaszki i mieszanki dla dzieci, suszone owoce, orzechy, batony energetyczne, słodycze, kawa).
            Przyniesione do szkoły rzeczy z powyższej listy proszę dostarczać wychowawcom.
            Dziękujemy!

• Walentynki 2022

• Piątek 11. lutego był dniem wyjątkowym i upłynął w atmosferze przyjaźni i miłości. Samorząd Uczniowski tradycyjnie jak co roku zorganizował pocztę walentynkową dla wszystkich, którzy chcieli przekazać wybranej osobie miłą niespodziankę. Walentynek było sporo, tyle samo uśmiechów na twarzach obdarowanych kartką lub serduszkiem. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

• Bal Przebierańców w przedszkolu i w szkole

• Karnawał to okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w naszym przedszkolu i w klasach 1-3 w piątek 28 stycznia 2022 r. Dzieci przebrały się w ciekawe stroje karnawałowe i po barwnej prezentacji ubiorów rozpoczęły się tańce przeplatane zabawami i konkursami. Radosny i szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy.

• Zbiórka WOŚP

• W niedzielę 30.01.2022 r. mimo fatalnej pogody uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 30-stym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wolontariusze i wolontariuszki Martyna i Klaudia (kl.7) oraz Paulina, Wiktor i Wojtek (kl.8) zebrali łącznie kwotę 1824,55 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę!