• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• Wszystkiego co najlepsze kochanym Babciom i Dziadkom, moc serdeczności, przytulań i buziaków od wszystkich Przedszkolaków! Piosenki w dalszej części wpisu są specjalnie dla Was drogie Babcie i drodzy Dziadkowie. Dziękujemy Wam za wszystko!

• Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

• Dzisiaj kochanym Babciom i Dziadkom wszystkie dzieci składają najserdeczniejsze życzenia. Z tej okazji najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali drobne upominki, zaśpiewali piosenki a w domu wyrecytują  wierszyki.

Piosenka dla Babci i Dziadka:

Wierszyk

• Kòlãdnicë na Kaszëbach

• Przed Świętami Bożego Narodzenia każdą klasę odwiedzili Kolędnicy z życzeniami, piosenkami i wierszami. Przedstawienie było wyśmienite, uczniowie i uczennice klasy piątej zagrali swoje role bardzo dobrze. Dziękujemy za występ!  Aby obejrzeć piosenkę Kolędników należy kliknąć "Czytaj więcej".

HERODË – kòlãdowi zespół, co pierwi chòdzyłpò chëczach i przedstôwiôł biblijną scenkã,w jaczi Herod wëdôwô rozkôz zabicô môłëchknôpów. Okróm Heroda wëstãpùją: żôłnérze,diôbéł, aniół, smierc z kòsą.