• Mikołaj w przedszkolu

     • 07.12 od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa - Świętego Mikołaja. Nasze przedszkolaki ubrane były wyjątkowo - po prostu " mikołajkowo", a także przygotowały wierszyki i piosenki dla naszego gościa, który obdarował je prezentami. Zdjęcia ze spotkania znajdują się w naszej szkolnej galerii.

     • Dzień Pluszowego Misia i Andrzejki

     • W dniu 25.11 w naszym przedszkolu odbył się "Dzień Pluszowego Misia". Jak widać, mimo coraz bardziej nowoczesnych zabawek, moda na misie nadal nie przemija. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, poznały historię Święta Pluszowego Misia,  wspólnie bawiły się przy tematycznych piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quiz i misiowe tańce. Natomiast 30.11 zapanowała w przedszkolu magiczna atmosfera, gdyż świętowaliśmy Andrzejki. W każdej grupie przedszkolaki dowiedziały się, co je czeka w przyszłości, nie zabrakło też tradycyjnej wróżby przestawiania butów. Dzieci podczas zabaw poznały znaczenie różnych przedmiotów,  kolorów i liczb. Wszystkie wróżby przeplatane były tańcami, zabawmi przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.

     • Kalendarz adwentowy

     • Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów klas I-IV do wspólnej zabawy. Każdy z Was, w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, może odkrywać codziennie jedno okienko w kalendarzu adwentowym. Zadania tam umieszczone są rewelacyjne i gwarantuję, że będziecie zadowoleni z udziału w przedświątecznej zabawie. Zatem, do dzieła! Link do kalendarza: Kalendarz adwentowy na genial.ly