• KRÓL STRZELCÓW

• Zapraszam do udziału w wakacyjnej edycji Króla Strzelców.

Poniedziałek, środa, piątek godz. 16.30

wtorek, czwartek godz. 13.00

II  edycja (2013 r.) KRÓLA STRZELCÓW rozstrzygnięta !!!

Mecz finałowy o tytuł ‘Króla Strzelców’ odbył się 20.06.2012 na Orliku w Nakli. Uczestnicy o tytuł ‘Króla Strzelców’ walczyli już od marca. Rozegrali wiele meczy piłki nożnej podczas których wytrwale dążyli do zdobycia bramki, zbliżając się w ten sposób do tytułu ‘Króla Strzelców’. Podsumowując  liczbę zdobytych  bramek:

Pierwszym Królem Strzelców  został Dawid Sobiecki  zdobył łącznie 122 bramki.

Drugim Królem Strzelców został  Michał Kuczkowski zdobyła łącznie 118 bramek.

Trzecim Królem Strzelców został Łukasz Żołnowski zdobył łącznie 102 bramki.

W załączniku krol_strzelcow_(97-2003).xls znajduje się tabela z liczbą strzelonych bramek każdego uczestnika.

Konkurs król strzelców edycja I (2012 r) zakończony!!!

Mecz finałowy o tytuł ‘Króla Strzelców’ odbył się 01.06.2012 na Orliku w Nakli. Uczestnicy o tytuł ‘Króla Strzelców’ walczyli już od marca. Rozegrali 54 mecze piłki nożnej podczas których wytrwale dążyli do zdobycia bramki, zbliżając się w ten sposób do tytułu ‘Króla Strzelców’. Podsumowując  liczbę zdobytych  bramek:

Pierwszym Królem Strzelców  został BARTŁOMIEJ TRZEBIATOWSKI  zdobył łącznie 230 bramek.

Drugim Królem Strzelców została  MARTA KREFFT zdobyła łącznie 122 bramki.

Trzecim Królem Strzelców został DAWID SOBIECKI  zdobył łącznie 114 bramek.

Gratuluję!!!