• KONKURSY

• ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          KONKURSY

KRÓL STRZELCÓW edycja II

czas trwania: marzec-czerwiec 2013,

Kto może wziąć udział: chłopcy, dziewczyny wiek do 15 lat.

Zasady:  poniedziałek, wtorek, piątek godz. 16.00, środa, czwartek godz. 17.00 na Orliku w Nakli odbywają się mecze piłki nożnej, czas trwania 2x20 min. Uczestnicy zarówno  podczas  meczu jak i po meczu       w rzutach karnych mają okazje strzelić bramkę. Każda bramka jest zapisywana na konto uczestnika. Królem Strzelców zostanie osoba która w ciągu sezonu (marzec – listopad, wyłączając lipiec, sierpień) zdobędzie największą ilość  bramek. Zakończenie 30- go listopada 2013.

TURNIEJ  LIGI TRÓJEK

Czas trwania: każda czynna sobota na Orliku, godz. 17.00.

Kto może wziąć udział: dziewczyny kl. 4-6 SP i 1-3 GIM.

Zasady: w  każdą czynna sobotę  na Orliku w Nakli  odbywać się będą mecze piłki siatkowej. Uczestnicy będą rozgrywać mecze w drużynach 3 osobowych wybieranych losowo, każdy uczestnik będzie zbierał  punkty za wygrane mecze na podstawie których po 12 kolejkach wyłonimy najlepszego gracza. Zakończenie 30- go listopada 2013.

MAŁA LIGA TRÓJEK

Czas trwania: każda środa do 1-go czerwca

Kto może wziąć udział: uczniowie kl. 1-3 SP.

Zasady: w  każdą środę na Orliku w Nakli  odbywać się będą mecze piłki siatkowej rzucanej. Uczestnicy będą rozgrywać mecze w drużynach   3 osobowych wybieranych losowo, każdy uczestnik będzie zbierał  punkty za wygrane mecze na podstawie których po 12 kolejkach wyłonimy najlepszego gracza.

POBIJANIE REKORDÓW

Czas trwania: marzec-listopad 2013,

Kto może wziąć udział: kl. 1-3 SP; uczniowie kl. 4-6 SP i 1-3 GIM.

RekoRDY:

kategoria wiekowa:

1-3 SP                                         skoki przez linę,

podrzuty i chwyty piłki siatkowej nad sobą,

żonglerki piłką,

bieg 2 okrążenia boisko trawiaste.

4-6 SP, 1-3 GIM:                              odbicia piłki siatkowej nad sobą,

odbicia piłki siatkowej w parach,

żonglerka piłką nożną,

skoki przez dwie liny,

skoki przez linę,

bieg 5 okrążeń boisko trawiaste.

*zeszłoroczni rekordziści aby utrzymać tytuł muszą pobić swój rekord o minimum 30 w przypadku żonglerek i minimum 50 w przypadku skoków, odbić piłki siatkowej.

Sierpień 2013, kat. wiekowe: kl. 1-2 SP, 3-4 SP, 5-6 SP.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNIEJE, KONKURSY rozstrzygnięte w roku 2012

II TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY PARCHOWO I MIROSŁAWA    TŁOKIŃSKIEGO/ ROZSTRZYGNIĘTY

Turniej ten obejmował rozgrywki w następujących kategoriach: klasy 1,2 SP; klasy 3,4 SP i klasy 5,6 SP. Rozgrywki klas 3,4 SP; 5,6 SP odbyły się  na Orliku w Parchowie, natomiast rozgrywki klas 1,2 SP odbyły się na Orliku w Nakli.

Wyniki w kategorii klas 1,2 SP wyglądają następująco:

Msc. I  U2 Bytów

Msc. II ZS  w Parchowie

Msc. III ZS w Nakli

TURNIEJ WIEDZY O SPORCIE/ ROZSTRZYGNIĘTY

Turniej wiedzy o sporcie odbył się 01.06.2012 na Orliku w Nakli. W turnieju wzięli udział uczniowie chcący się pochwalić posiadaną wiedzą. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy, który  składał się z 19 pytań sprawdzających wiedzę o sporcie, zdrowiu i anatomii człowieka.

Zwycięzcą Turnieju Wiedzy o Sporcie został:  Bartłomiej Trzebiatowski;

msc. II   Patryk Jakubek

msc. III  Marta Krefft

POBIJAMY REKORDY!/ ROZSTRZYGNIĘTY

FINAŁ ‘rekordów’ odbył się 01.06.2012 na Orliku w Nakli. Zarówno młodzież jak i dorośli; kobiety jak i mężczyźni mieli okazje pobijać rekordy w kategoriach:

• żonglerki piłką nożną,
          • odbicia piłki siatkowej w parach (przez siatkę),
          • rzut piłką lekarską,
          • skoki przez dwie liny,
          • skoki przez jedną linę.

Rekordzistkami zostały:

Marta Krefft 90 żonglerek piłką nożną,

Kinga Kowalka 13,2 m rzut piłką lekarską,

Aleksandra Trzebiatowska 252 skoki przez dwie liny;

Dariana Niklas 256 skoków przez jedną linę.

Rekordzistami zostali:

Bartłomiej Trzebiatowski 339 żonglerek piłką nożną,

Bartłomiej Trzebiatowski & Marcin Ostrowski 3012 odbić piłką siatkową,

Kacper Kulas 21m  rzut piłką lekarską,

Paweł Jakusz 144 skoki przez dwie liny,

Michał Ostrowski 856 skoków przez jedną linę.

GRATULUJĘ!!!!

KRÓL STRZELCÓW/ ROZSTRZYGNIĘTY

Uczestnicy o tytuł ‘Króla Strzelców’ walczyli już od marca. Rozegrali 54 mecze piłki nożnej podczas których wytrwale dążyli do zdobycia bramki, zbliżając się w ten sposób do tytułu ‘Króla Strzelców’. Podsumowując  liczbę zdobytych  bramek:

Pierwszym Królem Strzelców  został BARTŁOMIEJ TRZEBIATOWSKI  zdobył łącznie 230 bramek.

Drugim Królem Strzelców została  MARTA KREFFT zdobyła łącznie 122 bramki.

Trzecim Królem Strzelców został DAWID SOBIECKI  zdobył łącznie 114 bramek.

Organizatorzy, uczestnicy, rekordziści, rekordzistki, Królowie Strzelców, kibice kierują słowo Dziękuję w stronę Wójta Gminy Parchowo, Pana Andrzeja Dołębskiego, który zasponsorował nagrody  w niżej wymienionych konkursach.

Dziękujemy!