Pierwsze kroki Regulamin wyboru Patrona szkoły Procedura i harmonogram pracy Lista kandydatów Działania wychowawcze związane z nadaniem imienia szkole Prezentacja kandydatów Wyniki wyborów

PATRON SZKOŁY

Wyniki wyborów

Protokół z wyborów kandydata na patrona szkoły

protokol_z_wyborow0001.pdf

11 czerwca odbyły się wybory na patrona szkoły. Uczniowie, Rodzice oraz pracownicy szkoły oddawali głosy na czterech kandydatów:

1. Antoniego Abrahama,
  2. Królową Jadwigę,
  3. Janusza Korczaka,
  4. Macieja Płażyńskiego.

Żaden z wyżej wymienionych osób nie uzyskał ponad 50% głosów, w związku z tym głosowanie nie wyłoniło patrona szkoły. Zgodnie z regulaminiem odbędzie się druga tura wyborów, którą zaplanowano na 14 czerwca 2019 r. (piątek) w godzinach 8.00 - 12.00. Do drugiej tury zakwalifikowano dwóch kandydatów, którzy zdobyli największą liczbę głosów: Janusza Korczaka (75 głosów) oraz św. Królową Jadwigę (58 głosów).

Serdecznie zapraszamy całą społeczność lokalną do aktywnego udziału w wyborach.

II tura wyborów

W II turze wyborów kandydaci na patrona szkoły uzyskali następującą liczbę głosów:

1. Janusz Korczak - 74
  2. Królowa Jadwiga - 57