Nawigacja

Przedstawienie o aniołach

W przedświąteczną środę Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole wspólnie  z Przyjaciółmi z klas VII i III gimnazjum stworzyli niezwykle wzruszający i poruszający serca montaż słowno-muzyczny, który odbywał się w ogrodzie zimowym, traktujący o aniołach stróżach i przyjaciołach otaczających nas wokół - musimy tylko ich dostrzec .

W przedświąteczną środę Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole wspólnie  z Przyjaciółmi z klas VII i III gimnazjum stworzyli niezwykle wzruszający i poruszający serca montaż słowno-muzyczny, który odbywał się w ogrodzie zimowym, traktujący o aniołach stróżach i przyjaciołach otaczających nas wokół - musimy tylko ich dostrzec . Spektakl odbył się z bardzo ważnej okazji;  na zaproszenie uczniów przybyli do szkoły Seniorzy z Nakli i okolicznych miejscowości  na uroczystą Wigilię Świąt Bożego Narodzenia.
Po występie Seniorzy oraz organizatorzy uroczystości udali się do klasy, w której przygotowano słodki poczęstunek. Jednak najpierw wszyscy podzielili się opłatkiem, by po chwili zaśpiewać wspólnie kolędy przy akompaniamencie. Na koniec mili goście otrzymali upominki w postaci świątecznych choinek, wykonanych przez uczniów,  podczas warsztatów w ramach nauki języka kaszubskiego.  
Zdjęcia z tej uroczystości znajdują się w albumie fotograficznym. Warto tam zajrzeć Zachęcam:)
Renata Prądzińska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Nakli
    Szkoła Podstawowa w Nakli
    ul. Szkolna 6
    77-127 Nakla
  • 59 8231278

Galeria zdjęć